SHIMANO CZECH REPUBLIC

Japonsko - komponenty na jízdní kola


Shimano Czech Republic

Společnost Shimano je světovým výrobcem cyklistických komponentů, rybářského vybavení a dalších sportovních potřeb. Naše filozofie je založená na výrobě produktů, které spojují přírodu, volný čas a životní styl s kvalitou světové úrovně.

Team Shimano má za sebou 80 let úspěchů. V současné době představuje Team Shimano 5500 lidí ve více než 20 zemích celého světa.

Společnost Shimano Czech Republic, s. r. o. byla založena 13.3. 2001 v Karviné. V první fázi naší existence jsme byli montážním závodem cyklistických komponentů, který kompletoval výrobky ze součástek vyrobených v Japonsku, Singapuru a Itálii.V roce 2003 byla dokončena výstavba druhé fáze továrny. Spolu s ní byla zahájena strojírenská prvovýroba.

V roce 2004 jsme začali s technologií Lisování za studena.

Těžiště naší výroby leží v obrábění, zušlechťování kovů, vstřikování plastu a dalších činnostech předcházejících konečné montáži.

V současné době pracuje ve společnosti Shimano Czech Republic, s. r. o. 430 zaměstnanců. Vedení společnosti je tvořeno manažery z Japonska, Singapuru a České Republiky.

Společnost Shimano je otevřena absolventům z řad středních, vyšších i vysokých škol. Každý zaměstnanec může očekávat stabilní zázemí mezinárodní společnosti, možnost seznámit se s unikátním know - how a v neposlední řadě také možnost cestovat.

Shimano Czech Republic, s.r.o.

Dětmarovická 403/4

733 01 Karviná-Staré Město

email: beata@scrs.shimano.com.sg

Tel: +420 597 441 111      Fax: +420 597 441 305

www.shimano.com