GATES Hydraulics

USA - výroba hydraulických hadic

GATES HYDRAULICS

je součástí nadnárodní společnosti Gates Corporation založené v roce 1911. Společnost sídlící v Denveru, Colorado, USA má výrobní podniky a zastoupení na všech hlavních trzích s automobilovou a průmyslovou technikou v rámci Evropy, Severní Ameriky, Asie, Austrálie a Jižní Ameriky. Gates Corporation je přední světovou gumárenskou společností, zabývající se především výrobou hnacích řemenů, hydraulických systémů a komponentů pro automobilový průmysl.

V roce 1996 se Gates Corporation stala dceřinnou společností britské korporace Tomkins plc. Skupina Tomkins je předním světovým vývojářem, výrobcem distributorem automobilových součástek a nástrojů.

Společnost Gates Hydraulics s.r.o. působí v Moravskoslezském regionu od roku 2005, kdy si od města Karviná pronajala výrobní halu v průmyslové zóně Nové Pole a zahájila stavbu nového výrobního závodu. V této době společnost sídlí v nově postavené továrně, jejíž specializací je výroba hydraulických součástek a montáž hydraulických hadic, a to převážně pro evropský trh v oblasti průmyslové a zemědělské techniky.

Pro Více informací navštivte oficiální stránku firmy Gates Hydraulics s.r.o. www.gateshydraulics.cz

Kontakt:

Gates Hydraulics s.r.o.

Dětmarovická 409/1 733 01 Karviná

Email: info@gateshydraulics.cz

www.gateshydraulics.cz

Tel: +420 597 467 611